HURTOWNIA

tel. +48 510-053-975 lub tel. +48 501-327-360

EMAIL

sport@l-paak.pl

PUCHARY

tel. +48 530-749-328

EMAIL

puchary@l-paak.pl

ALLEGRO

tel. +48

EMAIL

allegro@l-paak.pl

Najczęściej zadawane pytania

Aby otrzymać wycenę należy przedstawić swoje zapotrzebowanie drogą mailową. W treści wiadomości proszę umieścić również dane do późniejszego rozliczenia. Pamiętaj także o numerze telefonu, pozwoli on nam skontaktować się z Tobą w razie potrzeby.

Czas oczekiwania na zamówienie często jest różny. Poza sezonem wysokim jednak najczęściej jest to 1-2 dni (zamówienia na trofea). W zależności od zamówionego asortymentu oraz sezonowości czas oczekiwania może być inny!

Odnośnik do najnowszego katalogu trofeów znajduje się zawsze na stronie głównej. O katalog sprzętu sportowego lub innych produktów zapytaj mailowo na sport@l-paak.pl

Oczywiście, dysponujemy różnymi sposobami personalizacji trofeów. Najbardziej podstawowy z nich, to tabliczka z tekstem i/lub grafiką. Na statuetkach szklanych realizujemy usługi graweru laserowego oraz nadruku UV.

W zależności od wybranej personalizacji jesteśmy w stanie umieścić na pucharze, statuetce, dyplomie drewnianym oraz medalu praktycznie wszystko – łącznie ze zdjęciem. Wgraj pliki i skontaktuj się z nami czy wszystko jest w porządku.

Cena projektu zawarta jest w cenie produktu i obejmuje zakres do dwóch poprawek.